Njoftime me email

Recent Articles

Dyqani Online Fustane-Kozmetike - i pari dyqan funksional ne Shqiperi

Rregjistrohuni, Informohuni, Zgjidhni, Blini tek ne

Faqja eshte krijuar per te qene informuese dhe dobiprurese per klientet tane, por mbi te gjitha, e thjeshte per tu perdorur.
Krijoni perdoruesin tuaj duke u regjisturar ne faqe. Na lini adresen dhe kontaktet tuaja, lundroni ne faqe dhe zgjidhni produktet qe deshironi ti beni tuajat. Shtojini produktet ne shporten tuaj dhe ndiqni hapat per te kryer blerjen.
Mund te paguani me ane te llogarise tuaj PayPal ose me para ne dore kur te merrni produktet. Mund ti terhiqni produktet ne dyqanin tone sipas hartes ketu, ose nepermjet postes se shpejte Albanian courier.

Per cdo paqartesi na kontaktoni ketu.

Faleminderit qe zgjodhet faqen tone!

Stafi Fustane-Kozmetike 

Artikujt e fundit

Këshilla bukurie: produktet që duhet të keni gjithnjë në çantën tuaj 2014-04-18 11:23:40

Këshilla bukurie: produktet që duhet të keni gjithnjë në çantën tuaj

Ka disa produkte bukurie që të gjitha femrat duhet të kenë gjithmonë me vete. Pavarësisht nga marrëdhëniet që keni me truket dhe make-up, këto janë "Produktet esenciale", që një herë që mësoheni ti keni me vete, më pas do keni vështirësi ti lini në shtëpi.

Lexo më tepër
Si të bëni penelin e përkryer 2014-04-18 10:24:22

Si të bëni penelin e përkryer

Lauren Conrad është e njohur në fushën e televizionit. Pas famës, fshihet një biznesmene e zonja, që po hedh hapa të sigurt në fushën e modës. Lauren është e njohur edhe për penelin Cat-Eye (në formën e syrit të maces).

Lexo më tepër